SSS

Sık Sorulan Sorular

Satın alma süreci nasıl işlemektedir?
Yararlanmak istediğiniz hizmeti ve isteklerinizi bize iletişim sayfasından veya canlı destek üzerinden iletmeniz durumunda içerik ekibimiz tarafından incelenir ve yoğunluk durumu, proje uygunluğu gibi faktörler göz önüne alınarak tarafınıza geri dönüş sağlanır. Proje onaylanmış ve tarafınıza olumlu dönüş sağlandıysa gerekli ödemeyi banka hesap bilgilerimize yapabilirsiniz. Ardından ödeme işleminin yapıldığına dair dekontu tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır.
Ücret iadesi hakkı var mıdır?
Ne yazık ki iade hakkı yoktur. Bunun nedeni hem açık kaynaklı yazılımlar kullanılması hem de içerik ekibimiz tarafından projenin birçok onaydan geçmesidir. Bir hizmet satın almaya karar vermeden önce, hizmet hakkında daha detaylı bilgi alın ve tam anlamıyla karar verdikten sonra hizmeti satın alın. Ancak belirtmek isteriz ki projelerde sınırsız revize hakkınız vardır. Beğenmediğiniz her işlem için revize isteyebilirsiniz.
Hiç teknik bilgim yok eğitim veriyor musunuz?
Tabi ki. Daha önce hiç web sitesi açmamış olsanız bile hiçbir teknik bilgi bilmenize gerek yok. Çünkü tüm front-end, back-end işler ve teknik işler ekibimizce yapılmaktadır. Size düşen sadece arkanıza yaslanıp sürecin tamamlanmasını beklemektir. Ayrıca, hangi paketi satın alırsanız alın 7/24 teknik destek vardır. Ayrıca isteğe bağlı her konuda temel düzeyde eğitim verilebilmektedir. Özellikle yönetim paneli kullanımına dair eğitim zorunlu olarak verilmektedir.
E-Ticaret hizmetinden yararlanmak istiyorum fakat ürün girişini nasıl yapabilirim?
E-Ticaret hizmeti satın aldığınız takdirde ilk 25 ürün girişiniz ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ardından nasıl ürün girişi yapacağınız hakkında tüm detaylı bilgilendirmeler tarafınıza anlatılmaktadır.
Halihazırda web sitem var bunun için hizmet alabilir miyim?
İçerik ekibimiz tarafından ne için hizmet istediğiniz detaylı olarak incelenip ele alınır ve müsaitlik durumuna göre hizmet isteğiniz kabul edilir.
Bir hizmet satın aldıktan sonra ücretsiz tasarım hakkından nasıl yararlanabilirim?
Sadece standart-profesyonel web paketlerinden birinden yararlandıysanız ücretsiz logo tasarım ve sosyal medya tasarımları hakkınız vardır. Ödeme işlemlerinin ardından ücretsiz logo tasarımı ve sosyal medya tasarımları talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için mesaj atmanız yeterli. Ayrıca profesyonel web paketinden yararlananların kurumsal kimlik tasarımları pakete dahildir.
Web paketlerine hosting & domain dahil midir?
Anlaşmalı hosting firması aracılığı ile sağladığımız ve tarafınıza verilecek tüm fiyatlar yıllık hosting domain paketleri dahil fiyatlardır. Bunun için ekstra ücret ödemezsiniz. Ayrıca bilinen firmalara göre tüm paketlerimiz ortalamanın altında ücretlerle sunulmaktadır. Hem uygun hem profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.
Grafik tasarım hizmetleri ne kadar sürede hazırlanıp teslim edilmektedir?
Yoğunluğa bağlı olarak kişisel tasarımlarınızı genellikle 24 saat içerisinde, kurumsal tasarımlarınızı 1-3 iş günü içerisinde, kurumsal kimlik tasarımlarınızı 3-7 gün içerisinde teslim ediyoruz. Tüm tasarımlarda sınırsız revize hakkınız vardır fakat ücret iadesi hakkınız yoktur. İsteğe bağlı olarak tasarımların .psd kaynak dosyaları paylaşılabilmektedir.
Kampanya ve fırsatlardan nasıl yararlanabilirim?
Web sitemiz üzerinden mail aboneliği başlatabilir, zaman zaman yapılan tüm kampanya ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.
İSTEDİĞİNİZİ SORUN

Burada yer alan tüm sorular müşterilerimiz tarafından, tarafımıza en çok sorulan sorulardır. Zaman içerisinde değişiklik göstermesi mümkündür. Aklınızda yer alan soru yukarıdaki listede yer almıyor ise lütfen aşağıdaki formdan bize iletin.

  YARDIM ALIN

  Destek ekibimiz
  tarafından 7 / 24 destek alın

  Müşterilerimiz için

  İş Ortaklarımız için

  Şirketler için

  Girişimciler için